30 Project: жіночий соціальний фотопроект

ПРИВІТ! Мене звати Дарина Миронець (Daria Myronets), я професійний портретний фотограф. Цієї весною минулого року виповнилось 30 років, і ще за кілька місяців до Дня народження я почала багато думати про вік, переосмислювати його. В дитинстві мені здавалось, що 30 -- це вже дуже дорослі люди, життя яких повністю склалось. Але реальність геть інша і відчуття віку не такі, якими були раніше. Мені стало цікаво, а що переживають інші дівчата в свої 30 років? Чи “30” прийшли не помітно? Як вони бачать себе в цей період життя. Як вони ставляться до своєї зовнішності? Так народилась ідея цього фотопроекту.
Для мене не менш важливим під час фотосесії в рамках проекту було спілкування з героїнями, тому на допомогу собі я покликала подругу, професійну журналістку Наталку Вуйтік.
Ми знайшли дев’ять героїнь, яким на момент зйомки було 30 років. Сфотографували їх та записали цікаві інтерв’ю. Учасниці проекту дівчата з різним життєвим досвідом, поглядами на одній й ті самі речі.

Після зйомок проекту, ми провели його презентацію в просторі Creative Women Space. Я щаслива, що наш проект відгукнувся людям дуже різного віку, він дійсно виявися потрібним, тому цього року ми плануємо відзняти продовження, але вже з дівчатами, яким 40 років.

 

ЧИТАТИ ІНТЕРВ'Ю ТА ДИВИТИСЬ ФОТОГРАФІЇ