5 речей, які треба знати тим, хто планує зробити сімейну фотосесію.

5 речей, які треба знати тим, хто планує зробити сімейну фотосесію ?

  1.  Час для фотосесії маленьких дітей потрібно обирати враховуючи їх графік сну і активності, але все ж не варто планувати зйомку в час сонячного зеніту. Якщо інших варіантів, аніж обіднього часу немає, тоді краще за локацію обрати фотостудію, а не природу.
  2.  Діти не повинні приходити на фотосесію голодними, добре мати з собою якийсь перекус для них, воду, а можна поїдання якихось смаколиків зробити й частиною фотосесії.
  3.  Дітям подобається, коли фотосесія виглядає як гра, тому варто завчасно подумати і розказати фотографу, як саме діти люблять грати, обговорити, як це вписати в сюжет зйомки.
  4.  Я завжди продивляюсь одяг перед фотосесією і раджу обирати одяг в одній кольоровій гамі, в одному стилі, так фотографії виглядають врази краще. Надихайтесь образами з Pinterest.
  5. Домашні улюбленці - теж частина родини, тому ви можете брати їх на будь-яку фотосесію, включаючи сімейну.

Порада бонус - ставтесь до фотосесії, як розваги, це чудовий привід побути всією родиною разом не думаю про якісь проблеми і турботи, а результат зйомки для вас буде ставати з кожним роком все цінніше і цінніше. У мене вдома зберігається архів моїй дитячих фотографій, які зробив тато на Зеніт і я дуже вдячна йому за те, що він так багато нас з мамою знімкував ? Щоб замовити в мене сімейну фотосесію подзвоніть 38-098-34-28-383 мені або напишіть на пошту darinkakvitka@gmail.com, моя сторінка у FB.