Історія про мій найбільший фейл

Я можу багато розповідати про класні зйомки, улюблених клієнтів, але приготувала для вас коротку розповідь про свою найбільш невдалу зйомку ) Поки я стала професійним фотографом, то набила чимало “синців” )
Коли я тільки починала захоплюватись фото, а це було років 10-12 тому, то спочатку фотографувала на плівковий Зеніт. Часом брала цифрову камеру в друзів, але власної в мене ще не було. За перші зйомки на замовлення я брала або якісь символічні гроші, здається, 200-300 грн або й взагалі знімала за вартість плівки та її оцифровування.
Одного разу я вигадала собі творчу фотосесію в полі молодої пшениці за містом. Серед знайомих знайшлась дівчина, якій сподобалась ця ідея і вона погодилась оплатити плівку та скан. Ми поїхали на автобусі до гарного поля під Кривим Рогом і відзняли невеличку серію з сонцем, тканинкою, яка на вітру розвивається. Ніби все пройшло ок, але після зйомки виявилось, що моя знайома не взяла з собою гроші :( Уточню, що плівку на цю фотосесію я купила за власний рахунок. Тоді я була дуже довірлива і тому навіть не пам’ятаю, чи то я їй чи то вона мені запропонувала взяти й самостійно проявити/відсканувати матеріал. Тобто вона взяла одразу після фотосесії не проявлену плівку і пообіцяла, що як тільки фото будуть готові, вона мені віддасть з ними диск і оплатить плівку.
Думаю, ви вже здогадались, що ані плівки, ані знайомої я більше не бачила ніколи. Всі мої дзвінки, повідомлення ВК вона ігнорила. На повідомлення спільних друзів також не відповідала. Пост ВК на неї не подіяв, тож на тому все і скінчилося. Хоча ця ситуація була так давно, мені досі прикро, що ті фото я так і не побачила ( Навіть після тієї історії, я якийсь час не брала аванс і лише, коли за один місяць в мене відмовились одразу від 3 чи 4х зйомок, почала брати предоплату. Не повторюйте мого досвіду, якщо ви фотограф-початківець )