Місяць експрес-зйомок та фотозустріч 13 жовтня

Жовтень - це місяць золотої осені, коли можна ще з задоволенням гуляти та фотографуватись на вулиці, тому я підготувала кілька особливих пропозицій) 

?1. В мене вже кілька разів питали про експрес-фотосети або приходили з запитом "мені треба тільки пару фото", ви знаєте, що з багатьох причин в мене немає такої послуги, АЛЕ у жовтні я зроблю виключення і весь місяць можна буде пофотографуватись 30 хвилин в гарній осені на Русанівці, там чудова набережна, бульвар, кілька кав'ярень, тому є де зловити кольори. Вартість фотосесії за 30 хвилин - 1600 грн, ви отримуєте 10-15 оброблених кольорових фото.

? 2. 13 жовтня, 15:00 запрошую всіх, хто любить фотографувати на прогулянку по ВДНГ. В цій локації дуже красива осінь, теплиці, сади. Під час зустрічі я покажу вам свої улюблені місця і ми разом будемо шукати натхнення в природі і фотографувати те, що нас надихатиме. Я зможу відповісти на всі ваші питання, допомогти з налаштуваннями камери або смартфону, підказати, як краще зробити фото власне під час прогулянки і дам купу корисних практичних фотопорад) Зі свого досвіду знаю, що після таких зустрічей з творчими людьми в мені з'являється ще більше мотивації фотографувати, створювати щось гарне. Звертаю увагу, що це не класичний ворк-шоп і не лекція, при бажанні, ви зможете фотографувати один одного, професійних моделей я не запрошую. Вартість участі 350 грн, тривалість орієнтовно 2 години. Завершимо прогулянку чаюванням в Kitchen&Garden. Форма реєстрації: https://forms.gle/3uYPAMzxgkc8sD5W8 ?