5 речей, які треба знати про оренду фотостудії

Якщо ви плануєте колись замовити в мене студійну фотосесію, то ця інформація точно буде корисна для вас) Конкретну фотостудію я завжди допомагаю обрати під запит клієнтів, але в більшості студій є певні правила роботи, які варто знати наперед і враховувати у підготовці до зйомки.

  • Студії працюють за дуже строгим графіком, зйомку треба закінчити за 5 хвилин до кінця оренди, аби адміністратор перевірила залу і рідко коли є можливість продовжити оренду на місці. Якщо на фотосесіях десь у парку, в місті я можу затримати зйомку на 10 хвилин, то тут ні, ми повинні чітко вкластись у час. Тому якщо хочеться більше змінювати образів, фотографуватись в різних точках студії, треба одразу це враховувати в часі оренди і тривалості фотосесії.
  • В фотозалах можна фотографуватись з домашніми улюбленцями, але у більшості студій це платна послуга і адміністрацію треба попереджати наперед про те, що на зйомці плануються тваринки. 
  • В студіях можна фотографуватись тільки у чистому змінному взутті. Навіть якщо у вас нові ідеальні туфлі, то треба брати їх з собою, а не одразу приходити в них. 
  • Штучне світло на зйомці може бути імпульсне (великі спалахи) і постійне (що працює як лампа), хоча ці прилади й виглядають однаково зовні, працюють по різному. В маленьких студіях, зазвичай, за оренду постійного світла треба доплачувати і замовляти наперед. Тому оренда студії виходить приблизно однакова всюди по Києву - 500 - 800 грн година.
  • Якщо хочеться фотографуватись на кольорових фонах, тканинах, то до оренди зали може додатись оренда деяких фонів, які не входять в базовий набір. Також  у випадку, якщо фон випадково рветься, сильно вимазується під час зйомки - треба доплачувати за його пошкодження. 

Орендувати студію я завжди прошу клієнтів самостійно після узгодження дати, часу фотосесії, тому що студії просять аванс за оренду і тому значно простіше, якщо клієнт сам напряму оплатить його, аніж посередництвом через мене.

Буду рада, якщо цей пост був для вас корисним і чекаю у себе на фотосесії ))