PHOTOMORNING з фотографом

Більше місяця в мені зароджувалась і отримувала форму ідея фото-події, якою нарешті хочу поділись ) Не так давно я отримала приємні відгуки про лекцію Like Kyiv, свій виступ в Urban Space 500 і мене багато хто питав, а чи будуть ще лекції, а чи проводжу я майстер-класи з фотографії, приватні уроки? Я вигадала дещо зовсім НОВЕ. Це захід, який має в своєму форматі майстер-клас, квест, прогулянку, спілкування в колі творчих людей і навіть трошки зйомки від мене. Як це все поєднається разом? Зараз розкажу )
Не важливо те, яка у вас камера чи смартфон, не важливо те, наскільки професійно ви знімаєте, але якщо ви хочете творчо розвиватись і робити креативні гарні фото, запрошую вас на PHOTOMORNING з фотографом.
Фоторанок - це прогулянка містом по-інста локаціями невеличкою групою людей разом з професійним фотографом, але це не звичайна прогулянка або екскурсія. Я підібрала кілька варіантів маршрутів, які складаються з 10 локацій. Нашою творчою групою ми будемо приходити в кожну локацію одного з маршрутів і під моїм кураторством, робити цікаві фото-завдання, які я підготую завчасно) Це будуть індивідуальні, не групові завдання, але однакові для всіх. Я буду максимально допомагати вам реалізувати ідеї, які у вас виникатимуть, підказувати, як краще сфотографувати, тобто такі собі міні-майстер-класи по зйомці в кожній локації прогулянки. Завдання не будуть дуже складними або якимись зовсім неординарними. Наприклад, сфотографувати людину конкретно в цій локації з нижнього ракурсу, або зробити моделі портрет в капелюсі так, щоб не було видно обличчя, тощо )
Я дуже довго думала, яку кількість людей реєструвати на такий захід і зупинилась на групі з 8 учасників. Це та кількість при якій я зможу кожному приділити увагу ) Після прогулянки в нас буде час для кави або пікніка, під час якого ми будемо дивитись фото, обмінюватись враженнями, а я відповідатиму на всі питання по зйомці, які у вас накопичились або виникнуть під час прогулянки ))
Але це ще не все. Собі, окрім задачі кураторства, я вигадала також завдання. Під час прогулянки я зроблю кілька креативних групових портретів і кожному учаснику один індивідуальний. Тобто без фото від мене ви не підете ))
Я розраховую на те, що захід триватиме десь 3-4 години. Маршрути фоторанку складаються з локацій, які розташовані не далеко одна від одної. Вартість участі 600 грн і я вважаю що це оптимальна ціна, враховуючи що я кожному буду приділяти увагу, нас буде маленька компанія і це одразу класні практичні навички зйомки.
До чого ще вам потрібно бути готовим? Прокинути і приїхати в центр міста на 8му ранку. Я обрала саме цей час, адже тоді ще не таке яскраве світло, на вулицях мало людей. Бути готовим взаємодіяти в парі та спілкуватись з іншими учасниками прогулянки, адже для деяких фото, вам буде потрібно когось просити бути моделями, або й самим виступати як модель ) Не боятись творити собі в задоволення ?
Мені дуже хочеться погуляти улюбленими місцями, вчити і творити разом з вами, тому перша подія відбудеться в мій день народження, 20 квітня ? Сподіваюсь, наберу групу і цим зроблю собі подарунок )
Реєстрація відкрита: https://forms.gle/scLtrx678LHLZikF6
На першій прогулянці гуляємо районом Золотих воріт. Там дуже багато класних стінок, дверей, двориків)
Якщо напередодні прогнозуватимуть погану погоду, я буду створювати чат усіх учасників і ми вирішимо разом на який день переносити подію, або я повертатиму аванси. Всього вигадала 5 різних маршрутів і якщо будуть охочі, раз на місяць таку подію буду проводити)