Про мій сайт-портфоліо. Яку платформу я обрала

Часом друзі та знайомі пишуть з проханням порадити платформу, на які варто робити сайт, адже їм подобається, як оформлене моє портфоліо з фотосесіями. Тому вирішила розказати вам про свій досвід, можливо, комусь буде корисно )
Я довго не хотіла робити сайт, тому що для показу моїх зйомок, комунікації з клієнтами мені цілком вистачало соц.мереж, але коли портфоліо виросло, захотілось його якось систематизувати, розвести по сторінкам різні види зйомок - портретні, сімейні, love story та весільні. В Facebook всі альбоми перемішані.До того ж, я почала думати над блогом, про те, щоб робити якісь цікаві пости про фота, а не лише показувати серії. 

Спочатку я дивилась і тестувала різні платформи під блог, бо була переконана, що особистий сайт це дуже дорого, але якось випадково із персонального сайту свого колеги і натрапила на Vigbo https://vigbo.com/
Перше, що мені сподобалось, це те, що багато дизайнів заточені під фотографів, тобто не треба довго крутити шаблони сайту, можна брати готовий.
Друге, як людина, яка вже працювала з різними адмінками, я оцінила простоту та інтуітивність робота з сайтом, керування ним. Це плюс, бо так часу на заливання серій, блог, витрачається мінімум.
Ну і третє, мене влаштувала ціна. Вартість сайту на рік наразі 75$ + 20$ домен.
За весь час я, здається, лише раз зверталась з питанням до служби підтримки, а більше й потреби не виникало. Збоїв в роботі сайту поки не було.
Тож за ці півтора роки я зовсім не пошкодувала, що в мене з’явився сайт. На ньому гарно видно результат моєї роботи. На ньому зручно показувати клієнтами ціни та умови фотосесій. В блозі я зберігаю всі свої найважливіші тексти, проекти і вони не губляться. Тому я чесно можу радити вам Vigbo )
А ще там є реферальна програма і з моїм промо-кодом DARINKAKVITKA2 можна отримати знижку 10% ?на створення сайту )
Якщо у вас виникли питання або вам моєму сайті чогось не вистачає, то пишіть мені через форму на цьому сайті і залюбки відповім )))