Розповідаю про символіку свого татуювання

Почну з того, що я чудово розумію - не всі люди, коли роблять малюнки на тілі вкладають туди якісь сенси, часом це просто, бо гарно) Для мене ж це було рішення, на яке я довго наважувалась і тату мало бути абсолютно про мене. Взагалі, вперше ідея зробити собі татуювання народилась зі сну. Пару років тому мені наснилось зовсім інше тату з рослин, не на руці, але після сну я була просто зачарована тим малюнком і взагалі вперше почала думати, а чи не втілити той сон в реальність. Потім ідеєю того татуювання я перегоріла, але почала більше слідкувати за різними майстрами, дивитись, що друзі, знайомі собі набивають і вже не пам’ятаю коли саме я підписалась на сторінку Альони Жук.  Якось, гортаючи стрічку, я побачила перепост її ескізу з робочої сторінки, пішла дивитись інші роботи і залипла дуже на довго. Багато з малюнків Альони я могла уявити на собі, мені дуже відгукнулась стилістика. Тож якось само собою в голові виникло рішення, що треба набити щось ВЖЕ, я нарешті визріла на це, а головне, мені перестало бути страшно через біль, який я відчуватиму. 

Ідея малюнку до мене прийшла також доволі швидко, більш того, до Альони я писала вже з цілком конкретною ідеєю і навіть імітацією ескіза, який вона втілила спочатку на чернетці, а потім у життя. Те, що в майстрині можна було спочатку замовити ескіз, для мене було дуже важливим і під час переписки, після першого ескізу, я мала список правок. Фінальна ж версія малюнку мені дуже сподобалось і сумінівів не лишилось )

Можливо, набити фотоапарат для фотографа для когось буде здаватись дуже банально, але фотоапарат в руках - це величезна частина мого життя. І навіть якщо мені колись набридне фотографувати, я зміню професію, ця частина життя буде завжди зі мною. В малюнку ми орієнтувались на плівкову камеру, зі схожою я починала фотографувати ще до купівлі цифри, навіть перші комерційні зйомки бути саме на плівку.

Якщо хтось знає мене з періоду мого життя “до Києва”, то пам’ятає, що в мене був псевдонім Даринка Квітка. Тобто зі словом “квітка” я себе також асоціюю))) Півонію ж я обрала, бо вона квітне в травні і для мене це один з кращих періодів року. Ну, а жовтий колір - це мій улюблений колір. Якщо ви бачили, то він є в мене на логотипі, асоціюється з сонцем, теплом, а я це дуже люблю на фото) Праву ж руку я обрала, бо це моя робоча рука і коли я фотографую, клієнти бачать одразу два фотоапарата )))

Такий от вийшов малюнок з сенсом, сподіваюсь, вам була цікава його історія )))