Для кого може бути корисна індивідуальна консультація або приватний урок по фотографії? Всім, хто хоче почати краще робити світлини просто для себе, своїх особистих або робочих сторінок або мріє аби фото-хобі стало професією, хоче розібратись з налаштуваннями камери, смартфону, шукає відповіді на якісь фото-питання.  Мої основні напрями в роботі - це портрети та сімейні фотосесії, але я також можу поділитись з вами знаннями з предметної та food-зйомки. 

Консультація - бесіда, під час якої ви зможете поставити мені будь-які питання щодо фото, техніки, позування і т.д. Вони можуть бути дуже різні і не пов’язані один з одним. Приватний урок від консультації відрізняється тим, що на ньому я пропоную працювати на конкретну тему, яка вас цікавить і яка обирається завчасно. До уроку я готуватимусь і ми працюватимемо по плану, з матеріалами, які я підготую. Урок може містити практичну частину і при бажанні, я даватиму домашнє завдання, буду його аналізувати для вас. Досвід таких уроків в мене вже був ) 

Тривалість консультації - 1 година, уроку - півтори-дві години. Вартість консультації 800 грн, уроку 1500 грн. Ці послуги коштують дорожче, аніж окремі групові заняття в фотошколах, але цілком логічно, що ціна обумовлена індивідуальним підходом. Якщо на фотокурсах дають цикл уроків з однаковими темами для всіх, то тут тема обирається індивідуально під вас, ми працюємо з тим темпом, який вам комфортний і стільки занять, скільки ви самі вирішуєте. Обидві послуги можуть бути як онлайн так і офлайн формату у будній або вихідний)

Урок або консультацію можна подарувати комусь у вигляді подарункового сертифікату.

 

Задати питання / Забронювати час