Фоторанок - це прогулянка Києвом по кращим інста-локаціям невеличкою групою людей разом з професійним фотографом, але це не звичайна прогулянка або екскурсія. Я підібрала 5 варіантів маршрутів, кожен з яких складається з 9 класних локацій. Нашою творчою групою ми приходимо в кожну локацію одного з маршрутів і під моїм кураторством, робимо цікаві фото-завдання, які я готую завчасно. Це індивідуальні, не групові завдання, але однакові для всіх. Я максимально допомагаю учасникам реалізовувати їх ідеї, підказую, як краще сфотографувати, розповідаю як позувати моделі, тобто такі собі майстер-класи по зйомці в кожній локації прогулянки. Завдання не дуже складні, проте допомагають проявити креативність учасників. Наприклад, сфотографувати людину в одній з локацій з нижнього ракурсу, або зробити моделі портрет в капелюсі так, щоб не було видно обличчя, тощо )

Після прогулянки виділено час для кави або пікніка, під час якого ми багато спілкуємось, дивимось фото, які вийшли, обмінюємось враженнями, а я чесно відповідаю на всі питання по зйомці, моїй роботі які накопичились у учасників або виникнуть під час прогулянки ))
Але це ще не все. Собі, окрім задачі кураторства, я вигадала також завдання. Під час прогулянки я роблю кілька креативних групових портретів і кожному учаснику один індивідуальний. 

Всі учасники будуть виступати як в ролі фотографів, так і моделей один для одного, адже аби навчитись гарно фотографувати, потрібно й самому не боятись камери і розуміти, що відчуває модель. 

Тривалість заходу близько 4х годин. Кількість учасників від 2 до 10 людей.

Вартість послуги за всю групу: 7000 грн.

Завдання видаються на картках в конвертах. Для деяких фото я готую аксесуари.

Цю послугу можна замовити для пари, для родини, для компанії друзів, для колективу. Так, ви проведете час з цікавістю, відкриєте нові місця в Києві, навчитесь робити класні фото та отримаєте купу контенту для свого інстаграму )

Забронювати дату